МВнР: Българската гражданка, за която имаше сигнал, че може да е пострадала по време на нападенията в Лондон, е невредима
Българската гражданка, за която имаше сигнал от роднини, че може да е пострадала по време на нападенията в Лондон, е жива и здрава. Тя е установила контакт със своите близки.
- Министерство на външните работи
- пн, 05 юни 2017