МТ: Министерството на туризма участва в „София диша 2017“
За втора поредна година Министерството на туризма участва в осмото издание на „София диша 2017“ - фестивалът за градска култура. Възможностите за туризъм у нас бяха представени на информационен щанд от 16 кв. м. и през двата дни на съб...
- Министерство на туризма
- пн, 26 юни 2017 15:07