АПИ: В неделя ще има две ленти за прибиращите се в София по път I-1 през Владая
Всяка неделя и в последния празничен ден от 10 ч. до 18 ч. ще има по две ленти за движение за София на път I-1 София-Перник, в участъка от Драгичево до Александров мост. Целта е улеснение на движението при засиления трафик в края на по...
- Агенция "Пътна инфраструктура"
- пт, 01 дек 2017 18:11