СО: Продължава инициативата „Да украсим София за Коледа”
Елхата на София е на площада пред Националния дворец на културата От 1 декември стартира и традиционната кампания на Столична община „Да украсим София за Коледа” с цел създаване на външна празнична украса в градска среда – на сграда, б...
- Столична община
- ср, 13 дек 2017