СО: Столичната община призовава гражданите да засадят живите си елхи в междублоковите пространства
Гражданите, които са избрали да украсят дома си с жива елха в саксия за Коледа, след празниците да засадят дръвчетата си в междублоковите пространства. За максимално прихващане на дръвчетата препоръчително е да се запази целостта на ко...
- Столична община
- ср, 20 дек 2017