Прокуратурата: Глоба и лишаване от право за управление на МПС за шофиране под въздействие на наркотици
По хиляда лева глоба и лишаване от право да управляват МПС за срок от шест месеца и осем месеца са административните наказания, наложени на двама мъже, шофирали леки автомобили след употреба на наркотични вещества. Те били освободени о...
- Прокуратура на Република България
- пт, 12 яну 2018