АПИ: 61% от българите одобряват въвеждането на тол системата. 81,6% смятат, че тировете трябва да плащат по-високи такси, защото амортизират повече пътищата
61% от българите одобряват въвеждането на тол системата и електронната винетка, 30,9% не могат да преценят, а 8,1% са против. Това показва Национално представително проучване на общественото мнение за новата система на плащане при прем...
- Агенция "Пътна инфраструктура"
- сб, 07 апр 2018 10:50