СО: Фандъкова: "Продължаваме да инвестираме в крайградските райони"
"Продължаваме да инвестираме в крайградските райони. През тази година в район „Нови Искър“ сме инвестирали над 730 хиляди лева." Това каза кметът на София Йорданка Фандъкова при посещението си в село Мировяне. Кметът, заедно със зам.-к...
- Столична община
- ср, 03 окт 2018