АПИ: Движението се осъществява само в активната лента при км 357 в посока София на АМ "Тракия"
Движението се осъществява само в активната лента при км 357 в посока София на АМ "Тракия" поради пътнотранспортно произшествие. Шофьорите да се движат с повишено внимание и съобразена скорост, спазвайки указанията на "Пътна полиция".
- Агенция "Пътна инфраструктура"
- пн, 15 окт 2018 15:32