Биволъ: Скъпи Дядо Мраз!
Имаше един рефрен на известна българска група, че си долен педера*, но изобщо не мисля така, повярвай ми! Нека да започна с това защо не те наричам Дядо Коледа, а те призовавам с едно доста девалвирало обръщение. Защото грозната истина...
- Биволъ
- пн, 24 дек 2018 09:26