АПИ: Антон Антонов: До средата на другата седмица ще бъдат монтирани терминали за е-винетки на всички ГКПП
До средата на другата седмица ще бъдат инсталирани 37 терминали за самотаксуване за купуване на електронна винетка на всички гранични контролно-пропускателни пунктове (ГКПП). Това съобщи в сутрешния блок на БНТ “Денят започва” Антон Ан...
- Агенция "Пътна инфраструктура"
- пт, 04 яну 2019 11:30