МЕ: Собствениците на имоти от с. Бели бряг ще подадат документи за стартиране на процедура по оценка
Собствениците на имоти от с. Бели бряг, които все още живеят в селото, ще подадат документи за стартиране на процедура по оценка на имотите. Това не ги поставя в ситуация на зависимост от държавата, а е база за бъдещи разговори за спра...
- Министерство на енергетиката - Новини
- пт, 01 фев 2019 13:17