СО: Столичната община и групата "Софийски мотористи" правят кампания за безопасност на пътя
Във връзка със зачестилите инциденти с мотористи на пътя кметът на София Йорданка Фандъкова се срещна днес с представители на групата „Софийски мотористи“. По време на срещата се обсъдиха възможности за партньорство: - Организиране на ...
- Столична община
- пт, 06 сеп 2019