СО: Отличиха почетни граждани на София
На 17 септември по повод Деня на София на тържествено заседание на Столичния общински съвет в присъствието на кмета на София Йорданка Фандъкова и председателя на Общинския съвет Елен Герджиков бяха връчени почетните звания на Столичнат...
- Столична община
- вт, 17 сеп 2019