СО: Започна профилактичната кампания за борба с рака на гърдата
За 7-ма поредна година в столицата започва информационна и профилактична кампания за борба с рака на гърдата, организирана от Първа САГБАЛ „Света София“. На специална пресконференция днес събитието беше представено от д-р Гергана Колар...
- Столична община
- пт, 04 окт 2019