МОСВ: В София заседава българо-германската група за сътрудничество по опазването на околната среда
На 8 октомври 2019 г. се проведе XІ-то заседание на българо-германската Ръководна група за изпълнение на Споразумението между правителството на Федерална Република Германия и правителството на Република България за сътрудничество в обл...
- Министерство на околната среда и водите - Национални новини
- вт, 08 окт 2019 16:04