АПИ: В терминалите за самотаксуване няма пари в брой. Работят единствено с карти
В терминалите за самотаксуване няма пари в брой, тъй като плащанията през всички терминали за самотаксуване се извършват с дебитна или кредитна карта. Агенция „Пътна инфраструктура“ прави това уточнение по повод запитвания от медии сле...
- Агенция "Пътна инфраструктура"
- пт, 17 яну 2020 13:33