МРРБ: Министър Петя Аврамова награди Областна администрация –Габрово и ОД на МВР Шумен за инициативи в областта на пътната безопасност
Министърът на регионалното развитие и благоустройството Петя Аврамова награди Областна администрация –Габрово и ОД на МВР Шумен за реализирани инициативи в областта на пътната безопасност през 2019 г. Отличията бяха връчени по време на...
- Министерство на регионалното развитие и благоустройството
- вт, 28 яну 2020 20:31