МС: Премиерът Борисов показа на италианския премиер Конте базиликата "Св.София"
Министър-председателят Бойко Борисов показа на премиера на Италия Джузепе Конте един от символите на столицата ни – базиликата „Св. София“. Тя е издигната в сърцето на източния некропол на Сердика в периода края на V - началото на VІ в...
- Министерски съвет
- чт, 30 яну 2020 15:47