МОН: Министър Вълчев: Инвестирането В Предучилищното Образование Е Инвестиране В Бъдещето
„Инвестирането в предучилищното образование е инвестиране в бъдещето, защото е доказано, че в периода между третата и седмата години в най-голяма степен се формират когнитивни, социални, емоционални и най-вече езикови умения и интелиге...
- Министерство на образованието и науката
- пт, 07 фев 2020 13:01