МРРБ: Министър Петя Аврамова: От 1 март тол системата тръгва, очаквам транспортният бранш да се мобилизира
Ще съдействаме да бъде постигнато споразумение между превозвачите и националните доставчици на услуги да бъде безплатно ползването на бордови устройства и GPS тракери, като разходите бъдат покрити от предвидените комисионни за услуги в...
- Министерство на регионалното развитие и благоустройството
- чт, 27 фев 2020 14:02