АПИ: Шофьорите да карат с повишено внимание при изхода на София на АМ „Тракия“ в посока Бургас
До 13-ти март скоростта на движение при изхода на София на автомагистрала „Тракия“ в посока Бургас е ограничена до 70 км/ч. Поради изграждането на складова база, офиси и магазин край пътя е затворена за движение аварийната лента. Шофьо...
- Агенция "Пътна инфраструктура"
- чт, 05 март 2020 17:33