Командирът на Военновъздушните сили генерал-майор Константин Попов заминава на работно посещение във Федерална република Германия
Целта на срещата е да се обсъди двустранното военно сътрудничество, развитието и модернизацията на българските ВВС и използването на съвместните съоръжения на територията на България.