Заместник-министърът на отбраната Антон Лазаров се срещна с управителите на здравни заведения към Министерството на отбраната
Срещата се проведе в Министерството на отбраната по искане на дружествата, чиито принципал е министърът на отбраната. Бяха поставени и обсъдени въпроси, свързани с доболничното медицинско осигуряване на военнослужещите. Министерството на отбраната се ангажира да съдейства за информиране на военнослужещите и цивилните служители за възможностите, които тези дружества предлагат за профилактични прегледи, доболнична помощ и лечение.