Заместник-министърът на отбраната Антон Лазаров се срещна с управителите на здравни заведения към Министерството на отбраната

Заместник-министърът на отбраната Антон Лазаров се срещна с управителите на здравни заведения към Министерството на отбраната
Заместник-министърът на отбраната Антон Лазаров се срещна днес, 17 април, с управителите на ДКЦ „Здраве -2000“ ЕООД гр. Стара Загора, ДКЦ „Св. Георги Победоносец“ ЕООД гр. Бургас, ДКЦ „Св. Георги“ ЕООД гр. Хасково, МБДПЛР „ВИТА“ ЕООД гр. Велинград, МБДПЛР „Св. Богородица“ ЕООД с. Нареченски бани.

Срещата се проведе в Министерството на отбраната по искане на дружествата, чиито принципал е министърът на отбраната. Бяха поставени и обсъдени въпроси, свързани с доболничното медицинско осигуряване на военнослужещите. Министерството на отбраната се ангажира да съдейства за информиране на военнослужещите и цивилните служители за възможностите, които тези дружества предлагат за профилактични прегледи, доболнична помощ и лечение.

Водещи новини

Времето