Военнослужещи от Сухопътните войски се включиха в кръводарителска акция

Военнослужещи от Сухопътните войски се включиха в кръводарителска акция
Тридесет и шест военнослужещи от военно формирование 26 400– Благоевград се включиха на 29 и 30 април 2013 г. в доброволна кръводарителска акция. Процедурата се извърши от екип на ВМА – София. Дарената кръв ще бъде използвана от лечебните заведения при възникване на спешна необходимост.

Водещи новини

Времето