Приключи изборният ден в Афганистан
В избирателните секции, разположени във военни бази в Кабул и Кандахар, своя глас подадоха 384 военнослужещи, както и граждански лица, които се намират в Афганистан.
В избирателната секция в база „Феникс”, Кабул, беше създадена необходимата организация, за да могат военнослужещи от съветническите екипи, медиците, военните полицаи и офицерите от щабовете на ISAF да дадат своя вот.
В Кандахар в района на летището гласуваха военнослужещи от 14-та охранителна рота, която охранява вътрешния периметър, както и военнослужещи от двата съветнически екипа.
Снимките са от избирателните секции в Кабул и Кандахар.