Церемония по награждаване на участници от представителния отбор на Въоръжените сили на Република България в световните зимни военни игри

Церемония по награждаване на участници от представителния отбор на Въоръжените сили на Република България в световните зимни военни игри
Министърът на отбраната Тодор Тагарев и началникът на отбраната генерал Симеон Симеонов ще наградят участници от представителния отбор на Въоръжените сили на Република България във вторите световни зимни военни игри по линия на Международния съвет за военен спорт, провели се в периода 25-29 март 2013 г. в гр. Анеси, Франция.

Българските представители са се състезавали в дисциплините ски-ориентиране, ски бягане, биатлон и ски-алпийски дисциплини (слалом и гигантски слалом). В игрите са взели участие отбори от 40 страни и над 1000 състезатели. Благодарение на добрата подготовка и висок спортен дух българският отбор се е представил достойно и е завоювал 9-то място в крайното класиране.

Уважаеми колеги, церемонията по награждаването ще започне в 14:00 ч. на 20 май (понеделник) в зала „Тържествена”. Журналистите ще бъдат допускани след представяне на лична и журналистическа карта в 13:45 ч. в сградата на МО от Парадния вход. Заповядайте!

Водещи новини

Времето