Военните моряци от Варна посрещнаха ученици от СОУ „Васил Левски” - гр. Вълчи дол
Децата и техните ръководители пристигнаха с катер от Морска гара Варна и бяха посрещнати на учебно-спомагателния кораб “Капитан I ранг Димитър Добрев”. Учениците разгледаха системите за управление на кораба и си направиха снимки за спомен от визитата с пистолет „Макаров” и автомат „Калашников”.
Посещението е осъществено по съвместна инициатива на Община Вълчи дол и Военно окръжие – Варна с цел популяризиране на военната професия.