Военнослужещи от Четвърти екип от военни съветници в състава на международните сили за поддържане на сигурността в Афганистан направиха дарение на училище в района на Кабул
Командирът на афганистанско формирование подполковник Азис Ноори, с което Четвърти екип работи съвместно, изрази искреното си въодушевление от жеста на съпричастност от първото по рода си подобно дарение на коалиционни сили в района на формированието му. На срещата присъстваха директорът на училището Али Ахмад, преподаватели и ученици от различни възрасти и класове.