Министърът на отбраната Ангел Найденов ще награди служители от посолството на САЩ в България във връзка с приключването на мандатите им
Те ще бъдат отличени с награден знак „За принос към Министерството на отбраната“ за активната им роля в укрепването на отношенията между България и САЩ и във връзка с приключването на мандатите им в страната ни.
Уважаеми колеги, церемонията по награждаването ще се проведе в зала „Тържествена“ в Министерството на отбраната от 11:30 ч. на 24 юни, понеделник. Постоянно акредитираните представители на средствата за масова информация ще бъдат допускани от 11:00 ч. в сградата на министерството (вход откъм улица „Аксаков“).