Военнослужещи от военно формирование 52 740 – Хасково спечелиха първо място в състезание по стрелба с пистолет „Макаров“. Състезанието се проведе днес, 3 юли, на стрелбище „Диана” в града по повод професионалния празник на служителите на МВР – Хасково.
Отборът на военнослужещите, с ръководител майор Николай Александров, спечелиха призовото място, изпреварвайки отборите на полицаите и на журналистите.