Министърът на отбраната Ангел Найденов участва в тържественото честване на празника на Министерството на вътрешните работи

Министърът на отбраната Ангел Найденов участва в тържественото честване на празника на Министерството на вътрешните работи
Министърът на отбраната Ангел Найденов и началникът на отбраната генерал Симеон Симеонов участваха днес, 5 юли, в тържественото честване на 134-та годишнина от създаването на Министерството на вътрешните работи.

„И днес, въпреки трудностите, българските полицаи изпълняват достойно своя дълг и се грижат за реда, спокойствието, сигурността и спазването на законите в страната. За мен е чест да поздравя всички вас – хората, посветили всеки ден от живота си на тази трудна и отговорна кауза“, се посочва в поздравителния адрес на министър Найденов до служителите на МВР.

Министърът на отбраната Ангел Найденов и началникът на отбраната генерал Симеонов поднесоха венци пред паметника на загиналите служители на МВР, по време на тържественото честване в района на Академията на МВР.

Водещи новини

  • bTV
  • /

Времето