Министърът на отбраната Ангел Найденов участва в тържественото честване на празника на Министерството на вътрешните работи
„И днес, въпреки трудностите, българските полицаи изпълняват достойно своя дълг и се грижат за реда, спокойствието, сигурността и спазването на законите в страната. За мен е чест да поздравя всички вас – хората, посветили всеки ден от живота си на тази трудна и отговорна кауза“, се посочва в поздравителния адрес на министър Найденов до служителите на МВР.
Министърът на отбраната Ангел Найденов и началникът на отбраната генерал Симеонов поднесоха венци пред паметника на загиналите служители на МВР, по време на тържественото честване в района на Академията на МВР.