Военнослужещи от Българската армия участваха в тържественото честване на годишнината от рождението на Васил Левски
Постоянният секретар на отбраната Добромир Тотев поднесе венец от името на министъра на отбраната Ангел Найденов пред паметника на Васил Левски в родния му град. На церемонията присъства и командирът на Сухопътните войски генерал-майор Нейко Ненов.
Венци в знак на признателност към Апостола бяха поднесени и от името на началника на отбраната генерал Симеон Симеонов, личния състав на 61-ва Стрямска механизирана бригада, държавната и местната власт, парламентарно представените политически партии, както и от много неправителствени организации, училища и граждани на Карлово.