Военнослужещи от Българската армия участваха в тържественото честване на годишнината от рождението на Васил Левски

Военнослужещи от Българската армия участваха в тържественото честване на годишнината от рождението на Васил Левски
Военнослужещи от 61-ва Стрямска механизирана бригада участваха в честването на 176-та годишнина от рождението на Апостола на свободата Васил Левски, която беше отбелязана с тържествена заря (проверка) в Карлово вчера, 18 юли.

Постоянният секретар на отбраната Добромир Тотев поднесе венец от името на министъра на отбраната Ангел Найденов пред паметника на Васил Левски в родния му град. На церемонията присъства и командирът на Сухопътните войски генерал-майор Нейко Ненов.

Венци в знак на признателност към Апостола бяха поднесени и от името на началника на отбраната генерал Симеон Симеонов, личния състав на 61-ва Стрямска механизирана бригада, държавната и местната власт, парламентарно представените политически партии, както и от много неправителствени организации, училища и граждани на Карлово.

Времето