Новото ръководство на „ТЕРЕМ“ ЕАД участва в заседание на Съвета за тристранно сътрудничество във Варна

Новото ръководство на „ТЕРЕМ“ ЕАД участва в заседание на Съвета за тристранно сътрудничество във Варна
Новото ръководство на „ТЕРЕМ“ ЕАД беше представено вчера, 19 юли, на среща със Съвета за тристранно сътрудничество в град Варна. С решение на министъра на отбраната Ангел Найденов от 17 юли новите членове на Съвета на директорите на дружеството са Мариян Йовчев и Николай Цонков. По време на заседанието с тяхно участие бяха разгледани информация за състоянието на “ТЕРЕМ“ ЕАД и други текущи въпроси. Бяха обсъдени възможностите за развитие на предприятието и повишаване на социалния статус на работещите в него.

На заседанието изпълнителният директор на дружеството инж. Станчо Петков информира, че са сключени договори на стойност 70 млн. лв. и по този начин се осигурява трудова заетост за предприятието. Договорено е и сътрудничество в областта на военнотехническото развитие в дългосрочен план.

Времето