Заместник-министърът на отбраната Неджми Али участва в Годишната среща за стратегически диалог по двустранното сътрудничество между министерствата на отбраната на Република България и Държавата Израел

Заместник-министърът на отбраната Неджми Али  участва в Годишната среща за стратегически диалог по двустранното сътрудничество между министерствата на отбраната на Република България и Държавата Израел
Заместник-министърът на отбраната Неджми Али участва от днес, 10 март, в Годишната среща за стратегически диалог по двустранното сътрудничество между министерствата на отбраната на Република България и Държавата Израел. Срещата се провежда в Тел Авив, в периода 9-12 март 2014 г.

Основна тема в разговорите между двете делегации е задълбочаването на сътрудничеството в областта на отбраната. По време на годишния форум ще бъдат обменени идеи за конкретни дейности. Основна цел е и подписването на План за двустранното сътрудничество за 2014 година. От българска страна в срещата участват директорът на дирекция „Отбранителна политика“ полковник Радостин Илиев, директорът на служба „Военна полиция“ полковник Борислав Сертов и експерти от ведомството.