Самолет „Спартан“ на Военновъздушните сили транспортира военномедицински екип за оказване на помощ на ранените служители на МВР

Самолет „Спартан“ на Военновъздушните сили транспортира военномедицински екип за оказване на помощ на ранените служители на МВР
Военнотранспортен самолет „Спартан” на Военновъздушните сили излетя днес, 14 март, в 12.23 ч. по маршрут София-Горна Оряховица с медицински екип реаниматори от ВМА на борда. Екипът се ръководи от заместник-началника на Клиниката по анестезиология и реанимация подп. доц. д-р Николай Младенов. Медиците ще окажат помощ на ранените днес в Лясковец полицаи.

Полетът е по разпореждане на началника на отбраната генерал Симеон Симеонов.