Жителите на село Бошуля, община Септември изказват благодарност към ръководството на Министерството на отбраната за предоставянето на военен експонат
В адреса се посочва, че още с тържественото откриване на фундамента на „ТАНК Т72 М“ в с. Бошуля е поставено началото на „първия урок по родолюбие и патриотизъм в Република България пред учениците от специализирания ученически батальон „Васил Левски" от град Стрелча“.
„В момента в нашето малко, но китно село пристигат родолюбиви българи от цялата страна с малки деца, за да се порадват на бойната техника, принос за което имате лично Вие“, се посочва още в благодарствения адрес.
Кметът на община Септември Петър Бошев изказа благодарност към военнослужещите от военно формирование - 46 990 в Пловдив, които са извършили цялостното реставриране на военния експонат.