Продължават честванията на 10-та годишнина от присъединяването на Република България към НАТО
Честванията на първото десетилетие от присъединяването на страната ни към Организацията на Северноатлантическия договор ще продължат с тържествен концерт на Представителния ансамбъл на Въоръжените сили, който ще се проведе от 18.30 ч. днес, 4 април, на площад „Княз Александър I Батенберг”.
В специално подготвената програма са включени музикални изпълнения на квартет „Армейска песен“ и солистите на Ансамбъла, както и български фолклорни танци, представени от танцова формация „Алгара“. Жителите и гостите на София ще могат да наблюдават и завладяващата церемония-спектакъл „Искри”, която ще бъде изпълнена от Националната гвардейска част от 20.00 ч.