Приключи държавното военно първенство по лека атлетика

Приключи държавното военно първенство по лека атлетика
От 9-ти до 11-ти април т.г в град Сливен се проведе държавното военно лично-отборно първенство по лека атлетика. В него участваха 15-те клуба от Националната военна спортна федерация.

В комплексното класиране на първо място се класира отборът на Националния военен университет „Васил Левски” във Велико Търново, на второ място отборът на 61-ва механизирана бригада в Карлово и на трето място отборът на Факултет „Артилерия, ПВО и КИС“ в Шумен.

На победителите в различните дисциплини бяха връчени купи и медали от заместник-началника на отбраната генерал-лейтенант Стефан Василев, който е и председател на Националната военна спортна федерация, заместник-командира на Сухопътните войски бригаден генерал Красимир Кънев и кмета на град Сливен инж. Кольо Милев.

Водещи новини

Времето