Със заповед на министъра на отбраната Ангел Найденов бяха наградени цивилни служители от Министерството на отбраната

Със заповед на министъра на отбраната Ангел Найденов бяха наградени цивилни служители от Министерството на отбраната
Със заповед на министъра на отбраната Ангел Найденов и по повод Деня на Конституцията и професионалния празник на българския юрист - 16 април, бяха наградени цивилни служители от дирекция „Правно-нормативна дейност“ в Министерството на отбраната. Заместник-министърът на отбраната Иван Иванов връчи отличията на служителите от ведомството днес, 23 април.

„Много често вашата дейност се гледа под лупа от всички и отговорността ви е голяма, но вие всекидневно доказвате с професионализма си, че професията юрист е достойна за уважение“, каза заместник-министър Иванов по време на официалната церемония по награждаването. Той добави, че връчените отличия са израз на благодарност от страна на ръководството на Министерството на отбраната за труда, който представителите на дирекцията полагат за издигане на авторитета на институцията.

За постигнати високи резултати при изпълнение на служебните задължения, професионализъм, усърдие и по повод професионалния празник на българския юрист с награден знак „За принос към Министерството на отбраната“ беше отличена Георгица Стоянова, директор на дирекция „Правно-нормативни дейности“, а на експерти от дирекцията бяха връчени грамоти.

Водещи новини

Времето