Завърши общоармейският шампионат по дуелна и щафетна стрелба
Най-високи резултати в щафетната стрелба със 7,62 мм АК показа отборът на Сухопътните войски. Представителите на 68-ма бригада завоюваха второ място, а трети е отборът на 2-ра Тунджанска механизирана бригада.
В дуелната стрелба със 7,62 мм АК победители са домакините от 61-ва Стрямска механизирана бригада. Второ място зае 68-ма бригада , а отборът на Сухопътните войски се класира трети.
Комплексното отборно класиране оглави отборът на Сухопътните войски, следван от 68-ма бригада Специални сили и тима на 61-ва Стрямска механизирана бригада.
Наградите бяха връчени от командира на 61-ва Стрямска бригада бригаден генерал Димитър Шивиков, полковник Христо Андреев и полковник Иван Иванов.
Главният ръководител на общоармейския шампионат полковник Христо Зафиров от Министерството на отбраната поздрави участниците за проявения спортсменски дух и професионализъм.
По време на официалното закриване първенците получиха купи, грамоти и медали.