Министърът на отбраната Ангел Найденов ще проведе срещи с военнослужещи и представители на военнопатриотичните и военнородолюбивите съюзи в гарнизон Бургас
По-късно днес от 16.30 часа министър Найденов ще открие новия офис на служба „Военна полиция“ в Бургас /ул. Константин Фотинов №1/
От 17.30 часа министърът на отбраната ще проведе и среща с ръководството и членовете на СОСЗР, Съюза на ветераните от войните, Съюза на военноинвалидите и военнопострадалите от Бургас във Военния клуб в града.