Съвместното командване на силите отбеляза празника на Храбростта и Българската армия
Със заповед на министъра на отбраната Ангел Найденов и началника на отбраната генерал Симеон Симеонов бяха наградени военнослужещи и цивилни служители за постигнати високи резултати в служебната дейност. Командващият на Съвместното командване на силите генерал-лейтенант Самандов награди с предметни награди и грамоти 24 военнослужещи и цивилни служители от командването.