Международен семинар по кибер защита започна в Министерството на отбраната

Международен семинар по кибер защита започна в Министерството на отбраната
Международен семинар по кибер защита започна днес, 13 май, в Министерството на отбраната. Семинарът е на тема „Управление на уязвимости в кибер пространството“ и се провежда в периода от 13 до 15 май 2014 година. В него участват 25 представители от 14 страни от Централна и Югоизточна Европа. Лектори на семинара са експерти по информационна сигурност от Националната гвардия на Колорадо, САЩ.

Целта е да се повиши подготовката на специалистите от Министерството на отбраната и Българската армия, както и да се обменят най-добрите практики в тази област.

Водещи новини

Времето