Военнослужещи от Сухопътните войски оказаха помощ на пострадали в катастрофа на автомагистрала „Тракия“

Военнослужещи от Сухопътните войски оказаха помощ на пострадали в катастрофа на автомагистрала „Тракия“
Военнослужещи от Сухопътните войски оказаха помощ днес, 6 май, на пострадали в пътно-транспортно произшествие на автомагистрала „Тракия“. При придвижването от София към Карлово, военна колона с участниците във военния парад по случай Деня на Храбростта и празника на Българската армия от състава на 61-ва механизирана бригада е спряна. Оказва се, че движението по магистралата е спряно, заради самокатастрофирал автомобил „Алфа Ромео“. Пътно-транспортното произшествие е станало в района на 60-ти километър от автомагистрала „Тракия“ в платното по посока за Бургас.

По решение на старшия на военната колона - майор Димитър Караганчев от отделение „Логистика“, и разпореждане на командира на 61-ва механизирана бригада бригаден генерал Груди Ангелов е оказана помощ на пострадалите – 34-годишна жена и 6-годишната й дъщеричка. Военно-медицинският екип от състава на бригадата незабавно транспортира пострадалите до МБАЛ - Пазарджик.

Водещи новини

Времето