Министър Искра Михайлова ще направи първа копка на Регионалната система за управление на отпадъците в град Хасково

Министър Искра Михайлова ще направи първа копка на Регионалната система за управление на отпадъците в град Хасково

Министър Искра Михайлова ще направи първа копка на Регионална система за управление на отпадъците за регион Хасково. Проектът се финансира от Оперативна програма „Околна среда 2007-2013 г.“ и е на стойност  29,3 млн. лв.

Церемонията ще се състои на 8 април  2014 г. /вторник/, от 11.00 часа, на  Депото за твърди битови отпадъци, с.Гарваново, община Хасково.

Бенефициент по проекта е община Хасково,  с партньори общините Димитровград и Минерални бани.