Зам.-министърът на културата Митко Тодоров участва в заседание на Управителния съвет на Форума на славянските култури в Москва.
На заседанието се обсъжда програмата за следващите години на форума, както и организацията на участието на държавите – членки на Форума в общ концерт на 24 май в централата на ООН в Ню Йорк.
На заседанието се обсъжда програмата за следващите години на форума, както и организацията на участието на държавите – членки на Форума в общ концерт на 24 май в централата на ООН в Ню Йорк.