Министерство На Културата Получи Грамота За Съществен Принос При Реализирането На Стажантската Програма По Проекта „Създаване На Капацитет За Бъдещето – Провеждане На Студентски Стажове В Държавната Администрация”

Министерство На Културата Получи Грамота За Съществен Принос При Реализирането На Стажантската Програма По Проекта „Създаване На Капацитет За Бъдещето – Провеждане На Студентски Стажове В Държавната Администрация”


   На 19 октомври 2012 г. по време на семинар във връзка с приключването на първия едномесечен стаж за студенти по проект „Създаване на капацитет за бъдещето – провеждане на студентски стажове в държавната администрация”, г-жа Лилия Борисова, секретар на Съвета за административна реформа, връчи Грамота на Министерство на културата за съществен принос при реализирането на стажантската програма по проекта.
   Първият стаж беше проведен от 17.09.2012 г. до 17.10.2012 г. Общо девет студенти преминаха стажа си в Министерството на културата:

• дирекция „Културно наследство” - Радея Гешева, Христо Боснев и Деяна Камбурова;
• дирекция „Бюджет и финансово-счетоводни дейности” - Ирина Стефанова и Елиза Банева;
• дирекция „Управление на собствеността” - Кристиян Чудомиров и Невена Колева;
• дирекция „Културна политика” - Йоана Иванова;
• Инспекторат - Деница Ангелова.


Времето