Министърът На Културата Владимир Пенев Се Срещна В Бояна С Антонио Бандерас

Министърът На Културата Владимир Пенев Се Срещна В Бояна С Антонио Бандерас


   Министърът на културата Владимир Пенев се срещна днес в студиата на „Nu Boyana Film Studios” с известния холивудски актьор Антонио Бандерас.



    Бандерас е копродуцент и актьор в новия филм "Аутомата", който се снима в момента у нас. Срещата между двамата бе в компанията на Дейвид Варод - изпълнителен директор на „Ню Бояна Филм”, и на Деяна Данаилова – зам.-министър на културата.

    Бандерас посрещна министър Пенев в почивката между снимките, за да разменят актьорски тайни. Владимир Пенев разказа на прочутия актьор и продуцент за възхода на българското кино през последните няколко години. Министър Пенев изрази и надежда, че за краткия си престой в страната ни Антонио Бандерас я е харесал и ще се върне и за по-дълго време с нови амбициозни проекти, в които да участват и много български професионалисти.



Водещи новини

Времето