Д-Р Петър Стоянович Получи Поздравителен Адрес По Повод Избирането Му За Министър На Културата От Йорданка Фандъкова, Кмет На Столична Община

Д-Р Петър Стоянович Получи Поздравителен Адрес По Повод Избирането Му За Министър На Културата От  Йорданка Фандъкова,  Кмет На Столична Община


   Д-р Петър Стоянович получи поздравителен адрес по повод избирането му за министър на културата от г-жа Йорданка Фандъкова, кмет на Столична община.
   В писмото на кмета Йорданка Фандъкова до министър д-р Петър Стоянович се казва:

   „Уважаеми господин Стоянович,
   Бих искала да Ви поздравя по случай избирането Ви за министър на културата в правителството на Република България.
Пред Вас и правителството стои важната задача да отговорите на изискванията на българските граждани за разумна икономическа политика, справедлива социална среда и напредък във всички сфери на обществения живот.
   Надявам се, че Министерството на културата и Столична община ще продължат отличното си сътрудничество и с обединени усилия ще работим за обогатяване на културния живот на столицата ни”.


Водещи новини

  • bTV
  • /

Времето